Kariéra

VAŠE BUDOUCNOST JE TADY

Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Své životopisy zasílejte na krouzkova@autodum-cv.cz.

Servisní poradce

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům.

Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. B, vzdělání technického směru, komunikativnost, bezúhonost, minimální znalost v oblastni automobilismu.

Automechanik

Jako náš automechanik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků.

Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, vyučení v oboru.

Co vás čeká u nás

› práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu

› zázemí moderní, prosperující společnosti

› osobní rozvoj a další vzdělávání

› odpovídající platové ohodnocení a benefity

AUTODŮM CHOMUTOV
Spořická 4522, Chomutov
www.autodum-cv.cz