Prohlášení o obsahu

Obsah stránek serveru www.skoda-auto.cz je chráněn autorským zákonem

Bez dalšího souhlasu je povoleno kopírování a užití tapet a spořičů obrazovky pro nekomerční účely! Kopírování a šíření jiného obsahu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu autorů je nezákonné.

Copyright © Škoda Auto a.s. Všechna práva vyhrazena!


Ochrana osobních údajů

Společnost Škoda Auto garantuje maximální ochranu vašich osobních údajů. Je pro nás velmi důležité, abyste se při návštěvě našich webových stránek cítili bezpečně.


Odpovědnost za uvedené údaje a použité informace

Uváděné hodnoty byly zjištěny podle pravidel a za podmínek stanovených právními či technickými předpisy pro určování provozních a technických údajů motorových vozidel. Veškeré údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely jsou přibližné a informativní. Společnost Škoda Auto si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů.

Na fotografiích mohou být zobrazeny modely s příplatkovou výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů Škoda. Autoři serveru si vyhrazují právo chyb zápisu a omylu.

Pokud není uvedeno jinak, uváděné ceny obsahují DPH a platí při platbě v hotovosti.